טיפול בפטרת ציפורניים


העלמת פטרת ציפורניים לייזר קליניק- מרכזים לאסתטיקה הינה הרשת המובילה והגדולה בישראל לטיפולים מתקדמים בפטריות הציפורניים והעור ברגליים ובידיים. באמצעות יישום החידושים הטכנולוגיים העדכניים ביותר בענף ובשילוב מכשור לייזר מהפכני מבית חברת FOTONA בלייזר קליניק מגיעים לאחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר ללא כל צורך בעקירת הציפורניים או בשימוש בכדורים. טיפול פטרת בציפורניים המוענק בלייזר קליניק הינו מהמתקדמים בעולם, ובוצע בהצלחה על עשרות אלפי מטופלים!

כאשר ישנה פטרייה בציפורן אחוז הלחות בציפורן גבוה בהרבה מן הרגיל (1%-3% בציפורן בריאה 5%-15% בציפורן נגועה בפטרייה). מטרת טיפול הלייזר בפטרת הציפורניים הינה לאדות את לחות הפטרייה, ועל ידי כך להביא לתהליך הבראה של הציפורן- לגרום לשיפור ויזואלי מיידי במראה הציפורניים וליצור קרקע חדשה ונקייה מפטרת, שתאפשר צמיחה חדשה של הציפורניים בסיום סדרת הטיפולים.

image מכשיר הלייזר בו נעשה שימוש בלייזר קליניק הינו המכשיר המתקדם בעולם מסוג nd:yag בעל ידית ייעודית לטיפול בפטרת, בעל אורך גל של 1064 ננו מטר החודר עמוק מתחת לציפורן, וקוטל את הפטרייה בזמן הקצר ביותר. מכשירי לייזר כגון IPL אינפרא לא מגיעים לחום מספיק גבוה על מנת לאדות את לחות הפטרייה ולהביא לתהליך הבראה בציפורן, ועל כן לא יעילים לטיפול בפטרת הציפורניים..

הטיפול מתאים לסוג של פטריות בציפורניים והינו בטוח ומתאים לכל הסובלים מבעיות פטרת בכל הרמות כולל ילדים ונשים בהריון

טיפול בפטרת העור

כשמדובר בפטריות חשוב לדעת כי נבגי פטריה מתפשטים בצורה מהירה ביותר ומדבקים מאוד. ועל כן כשמטפלים בפטרת הציפורניים חשוב לטפל במקביל בפטרת העור, למניעת הדבקה מן העור לציפורניים וחוזר חלילה. (גם אם עור כף הרגל נראה בריא חשוב לעשות זאת מכיוון שרקמת העור עדינה בהרבה מרקמת הציפורן, ועל כן ברב המקרים טיפול בציפורן בלבד יגרור את הישנות המחלה). בלייזר קליניק ניתן טיפול משלים ייעודי הן לעור כף הרגל והן לציפורניים, טיפול באמצעות תכשיר ייחודי שייסיע להחלמה מהירה יותר וימנע את הישנות הבעייה.